位置:首页 > IC中文资料第11252页 > DBCFDFSB25A1
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DBCFDFSB25A1
FILTERED D CONNECTORS SOLDER BUCKET
文件:121.2 Kbytes Page:1 Pages
DUBILIER
DBCFDFSB25A1
文件:447.13 Kbytes Page:3 Pages
DUBILIER
Silicon Press-Fit-Diodes High-temperature diodes
DIOTEC
德欧泰克
Silicon Press-Fit-Diodes
Forward Current: 25 A Reverse Voltage: 50 to 600 V Features • max. solder temperature 260 °C, max. 5s • UL classification 94V-0 • Standard packaging: bulk
SEMIKRON
赛米控丹佛斯
Silicon Press-Fit-Diodes
Forward Current: 25 A Reverse Voltage: 50 to 600 V Features • max. solder temperature 260°C, max. 5 • Standard packaging : bulk
SEMIKRON
赛米控丹佛斯
• Nominal Current 25 A • Repetitive peak reverse voltage 50 ... 600 V • Metal press-fit case with glass seal • Weight approx. 10 g • Compound has classification UL94V-0 • Standard packaging: bulk
DIOTEC
德欧泰克
Silicon-Press-Fit-Diodes – High Temperature Diodes • Nominal Current 25 A • Repetitive peak reverse voltage 50 ... 600 V • Metal press-fit case with glass seal • Weight approx. 10 g • Compound has classification UL94V-0