位置:首页 > IC中文资料 > D152K29Y5PL6TJ5R
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
D152K29Y5PL6TJ5R
Ceramic Singlelayer DC Disc Capacitors for General Purpose Class 1, Class 2 and Class 3, 50 VDC, 100 VDC, 500 VDC
High capacitance with small size\nHigh reliability\nCrimp and straight lead styles;
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
D152K29Y5PL6TJ5R
文件:123.29 Kbytes Page:9 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
D152K29Y5PL6TJ5R
封装/外壳:径向,圆片式 包装:卷带(TR) 描述:CAP CER 1500PF 500V Y5P RADIAL 电容器 陶瓷电容器
DRALORIC
D152K29Y5PL6TJ5R