位置:CA25C5007NNR > CA25C5007NNR详情
CA25C5007NNR中文资料
厂家型号
CA25C5007NNR
CTS
CA25C5007NNR数据手册规格书PDF详情
- Ceramic Surface 3ount Package
- Operating Temperature Range to -55°C to +105°C
- Fundamental and 3rd Overtone Crystal Designs
- Frequency Range 1.25 – 156.253Hz *
- +1.8V, +2.5V and +3.3V Operation
- Output Enable Standard
- Tape and Reel Packaging, EI4-481
更新时间:2026-5-13 14:06:00
供应商 型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
HongKongCrystal
24+
只做原装
5850
进口原装假一赔百,现货热卖
M/A-COM
24+
SMA
20
M/A-COM
SMD
优势库存,全新原装
NA
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货
23+
NA
##公司100%原装现货 假一罚十!可含税13%免费提供样