位置:CA25C2215HLR > CA25C2215HLR详情
CA25C2215HLR中文资料
厂家型号
CA25C2215HLR
CTS
CA25C2215HLR数据手册规格书PDF详情
- Ceramic Surface 3ount Package
- Operating Temperature Range to -55°C to +105°C
- Fundamental and 3rd Overtone Crystal Designs
- Frequency Range 1.25 – 156.253Hz *
- +1.8V, +2.5V and +3.3V Operation