位置:CA25C1437INR > CA25C1437INR详情
CA25C1437INR中文资料
厂家型号
CA25C1437INR
文件大小
296Kbytes
页面数量
6
功能描述
4UTO3OTIVE GR4DE HC3OS CLOCK
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
CTS
CA25C1437INR数据手册规格书PDF详情
Features
- 4EC-Q200 Compliant
- Ceramic Surface 3ount Package
- Operating Temperature Range to -55°C to +105°C
- Fundamental and 3rd Overtone Crystal Designs
- Frequency Range 1.25 – 156.253Hz *
- +1.8V, +2.5V and +3.3V Operation