位置:405I32DM > 405I32DM详情
405I32DM中文资料
厂家型号
405I32DM
文件大小
135.62Kbytes
页面数量
3
功能描述
Surface Mount Quartz Crystal
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
CTS
405I32DM数据手册规格书PDF详情
DESCRIPTION
FEATURES
• Standard 5.0x3.2mm Surface Mount Footprint
• Stable Frequency Over Temperature and Drive Level
• Frequency Range 12 – 50 MHz
• Frequency Tolerance, ±30 ppm Standard (±10 ppm and ±20 ppm available)
• Frequency Stability, ±50 ppm Standard (±10,±20,±30 and ±40 ppm available)
• Operating Temperature to –40°C to +85°C