位置:TV30C850JB > TV30C850JB详情
TV30C850JB中文资料
厂家型号
TV30C850JB
文件大小
97.58Kbytes
页面数量
4
功能描述
SMD Transient Voltage Suppressor
TVS 二极管 - 瞬态电压抑制器 3000W, 85V
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
COMCHIP
TV30C850JB数据手册规格书PDF详情
Features
Ideal for surface mount applications
Easy pick and place
Plastic package has Underwriters Lab. flammability classification 94V-0
Typical IR less than 1uA above 10V
Fast reponse time: typically less 1nS for uni-direction, less than 5nS for bidirectiona, from 0 V to BV min.
TV30C850JB产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TV30C850JB
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay Semiconductors
  • 极性
    Bidirectional
  • 击穿电压
    58.9 V
  • 钳位电压
    77.4 V
  • 峰值浪涌电流
    38.8 A