位置:SS330M010ST > SS330M010ST详情
SS330M010ST中文资料
厂家型号
SS330M010ST
文件大小
405.38Kbytes
页面数量
3
功能描述
85 쨘C Sub-Miniature Aluminum Electrolytic Capacitors
铝质电解电容器 - 带引线 33uF 10Volts Case .197D X .276L
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
CDE
SS330M010ST数据手册规格书PDF详情
Type SS 85 ºC Sub-Miniature Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Leaded, General Purpose Aluminum Electrolytic
Highlights
• Sub-miniature
• +85 ºC
• Great for high density packaging
• Available in T&R and ammo pack
SS330M010ST产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SS330M010ST
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    Kemet
  • 电容
    220 uF
  • 容差
    20 %
  • 电压额定值
    25 V
  • 端接类型
    Radial
  • 外壳直径
    8 mm
  • 外壳长度
    11 mm
  • 引线间隔
    5 mm