位置:首页 > IC中文资料 > CZRU16VB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CZRU16VB
SMD Zener Diode
Features 150mW Power Dissipation. High Voltages from 2.4 ~ 39 V. Designed for mounting on small surface. Extremely thin/leadless package. Constant voltage control. Pb free product.
SMD Zener Diode
Voltage 2.4 to 39 Volts Power 150 mWatts RoHS Device Halogen Free Features - 150mW Power Dissipation. - High Voltages from 2.4 ~ 39 V. - Designed for mounting on small surface. - Extremely thin/leadless package. - Constant voltage control. - Pb free product.
COMCHIP
典琦
封装/外壳:2-SMD,无引线 包装:卷带(TR) 描述:DIODE ZENER 16V 150MW 0603 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单