位置:首页 > IC中文资料 > CZRF11VB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CZRF11VB
SMD Zener Diode
Voltage 2.4 to 39 Volts Power 200 mWatts Features 200mW Power Dissipation. High Voltages from 2.4 ~ 39 V. Designed for mounting on small surface. Extremely thin/leadless package. Constant voltage control. Pb free product. Mechanical data Case: 1005(2512)Standard pack
COMCHIP
典琦
丝印代码:UK;SMD Zener Diode
Voltage 2.4 to 39 Volts Power 200 mWatts RoHS Device Halogen Free Features - 200mW Power Dissipation. - High Voltages from 2.4 ~ 39 V. - Designed for mounting on small surface. - Extremely thin/leadless package. - Constant voltage control. - Pb free product. Mechanical data - Case: 100
COMCHIP
典琦
封装/外壳:1005(2512 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ZENER 11V 200MW 1005 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单