位置:首页 > IC中文资料 > CX3225SB19200D0GPSCC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CX3225SB19200D0GPSCC
封装/外壳:4-SMD,无引线 包装:卷带(TR) 描述:CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD 晶体,振荡器,谐振器 晶体
KSS
京瓷
Crystal Units Surface Mount Type
CX3225SB (CX-101F) 3.2×2.5mm for Mobile Communications, SRWI Features • Reference frequency for telecommunication systems • Reflow compatible • Using ceramic package resulting in high reliability • Small and low profile Applications • Mobile Communications, Bluetooth, Wireless LAN