位置:首页 > IC中文资料第5522页 > CX06B227
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CX06B227
Subminiature, Leaded Solid Tantalum Capacitors
FEATURES • Rectangular case with radial leads • 2 VDC to 35 VDC • 0.1 μF to 220 μF • Operating temperature range: - 55 °C to + 85 °C • Qualified to MIL-PRF-49137