位置:首页 > IC中文资料第2010页 > CV95K07B
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Medium Voltage Leaded Varistor
Description: The CVH Series of transient surge suppressors is an extended version of CV Series of discshaped varistors. The CVH Series consists of 7 mm, 10 mm, 14 mm, 20 mm and 23 mm sized varistors of extremely high current and energy capabilities. They provide the increased level of protecti
SEI
世达柏
Special Medium Voltage Leaded Varistor
Features: Standard Varistor Types • AC operating voltage (Vrms) from 60V to 680V • DC operating voltage (Vdc) from 85V to 895V • 6 model sizes equivalent to standard disc varistors from 5 mm to 23 mm • Smaller nominal dimensions • Broad range of current and energy handling capabilities •
SEI
世达柏
CV95K07B产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    CV95K07B
  • 制造商
    SEI Stackpole Electronics Inc
  • 功能描述
    Var MOV 95VAC/125VDC 1200A 150V Radial Bulk