位置:首页 > IC中文资料 > CSTCE16M0V53
CSTCE16M0V53价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CSTCE16M0V53
CERALOCKr (MHz) Ceramic Resonators
文件:33.92 Kbytes Page:1 Pages
MURATA
村田
Ceramic Resonators/Crystal Units/MEMS Resonators
MURATA
村田
Crystal Units/MEMS Resonators
Crystal Units/MEMS Resonators
Power Inductors / Wire Wound type
文件:100.89 Kbytes Page:3 Pages
PANASONIC
松下
封装/外壳:3-SMD,非标准型 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD 晶体,振荡器,谐振器 谐振器
ETC
知名厂家
How to check EU Rohs Comliant of OYR Products is here
文件:108.62 Kbytes Page:1 Pages
Ceramic Resonator
文件:722.41 Kbytes Page:32 Pages
Ceramic Resonator
文件:728.01 Kbytes Page:32 Pages
封装/外壳:3-SMD,非标准型 包装:散装 描述:CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD 晶体,振荡器,谐振器 谐振器
ETC
知名厂家
Ceramic Resonator (CERALOCK)
no adjustment is necessary for os cillation circuits
文件:197.48 Kbytes Page:3 Pages
CSTCE16M0V53产品属性
  • 类型
    描述
  • Series:
    CSTCE_V_C
  • Frequency:
    16.000MHz
  • Frequency Tolerance:
    +/-0.50% max.
  • Operating Temperature Range:
    -40℃ to 125℃
  • Frequency Shift by Temperature:
    +/-0.15% max.
  • Frequency Aging:
    +/-0.10% max.
  • Resonant Impedance (R1):
    40ohm max.
  • Built-in Load Capacitance(CL1/CL2):
    15pF
  • Shape:
    SMD
  • Wash:
    available
  • L x W (size):
    3.2x1.3mm