位置:首页 > IC中文资料 > CRCW2512200RFKEGHP
CRCW2512200RFKEGHP价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CRCW2512200RFKEGHP
Pulse Proof, High Power Thick Film Chip Resistors
Excellent pulse load capability\nEnhanced power rating\nDouble side printed resistor element;
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
CRCW2512200RFKEGHP
封装/外壳:2512(6432 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:RES SMD 200 OHM 1% 1.5W 2512 电阻器 片式电阻器 - 表面贴装
ETC
知名厂家
CRCW2512200RFKEGHP
ETC
知名厂家
Standard Thick Film Chip Resistors
FEATURES • Stability R/R = 1 for 1000 h at 70 ° C • 2 mm pitch packaging option for 0603 size • Pure tin solder contacts on Ni barrier layer provides compatibility with lead (Pb)-free and lead containing soldering processes • Metal glaze on high quality ceramic • AEC-Q200 qualified • Mater
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司