位置:首页 > IC中文资料 > CRCW12063R30FNEA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CRCW12063R30FNEA
Standard Thick Film Chip Resistors
Stability at different environmental conditions ΔR/R ≤ 1 % (1000 h rated power at 70 °C)\n2 mm pitch packaging option for 0603 size\nAEC-Q200 qualified;
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
CRCW12063R30FNEA
封装/外壳:1206(3216 公制) 包装:卷带(TR) 描述:RES SMD 3.3 OHM 1% 1/4W 1206 电阻器 片式电阻器 - 表面贴装