位置:首页 > IC中文资料 > CRCW080510R0FKTB
CRCW080510R0FKTB价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CRCW080510R0FKTB
封装/外壳:0805(2012 公制) 包装:卷带(TR) 描述:RES SMD 10 OHM 1% 1/8W 0805 电阻器 片式电阻器 - 表面贴装
ETC
知名厂家
MagI3C Power Modules DNS005 MagI3C Multi Color LED Driver
Features  4 Channel LED Driver (can be extended by connecting daughter board)  1-26 LEDs with 1,8V each in series per channel (depending on LED forward voltage)  Intensity of each channel can be adjusted individually (dimming 0-100)  Color mixing with four channels and RGBW LEDs  Dimm