位置:首页 > IC中文资料第2036页 > CRCW060329R4FKEA
CRCW060329R4FKEA价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CRCW060329R4FKEA
Standard Thick Film Chip Resistors
Stability at different environmental conditions ΔR/R ≤ 1 % (1000 h rated power at 70 °C)\n2 mm pitch packaging option for 0603 size\nAEC-Q200 qualified;
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
CRCW060329R4FKEA
封装/外壳:0603(1608 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:RES SMD 29.4 OHM 1% 1/10W 0603 电阻器 片式电阻器 - 表面贴装
ETC
知名厂家
CRCW060329R4FKEA
ETC
知名厂家
Lead (Pb)-free Thick Film, Rectangular Commodity Chip Resistors
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
CRCW060329R4FKEA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    CRCW060329R4FKEA
  • 制造商
    VISHAY DRALORIC
  • 功能描述
    RESISTOR 0603 29R4 1% FULL
  • 制造商
    VISHAY DRALORIC
  • 功能描述
    RESISTOR, 0603, 29R4, 1%, FULL REEL
    RESISTOR, 0603, 29R4, 1%, FULL REEL; Product
  • Range
    VISHAY - CRCW Series;
  • Resistance
    29.4ohm; Power
  • Rating
    100mW; Resistance
  • Tolerance
    1%; Resistor Case