位置:首页 > IC中文资料第898页 > CR100CBB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE • IDC DC current ................................ 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .. 600/800/1000/1200V • trr Reverse recovery time ............. 0.8µs • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICA
MITSUBISHI
三菱电机
MITSUBISHI
三菱电机
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IF(AV) Average forward current .......... 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ................400/800V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION AC motor controllers, DC motor con
MEDIUM POWER GENERAL USE NON-INSULATED TYPE
CR100CBB产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    CR100CBB
  • 制造商
    PRO ELEC
  • 功能描述
    GROMMET CABLE ACCESS 100MM BLACK
更新时间:2026-5-14 19:39:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MITSUBISH
专业模块
MODULE
8513
模块原装主营-可开原型号增税票
26+
模块
代理全系列销售,全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
MITSUBIS
23+
模块
350
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!
MITSUB
18+
DIP