位置:首页 > IC中文资料 > CPDVR083V3U
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CPDVR083V3U
SMD ESD Protection Diode
Features - IEC61000-4-2 (ESD) ±15kV(Contact),±20kV(Air). - Working voltage: 3.3V - Low leakage current. - Low operating and clamping voltages. ​​​​​​​ Mechanical data - Case: SOT-383F standard package,molded plastic. - Terminals: Nipd, solderable per MIL-STD-750,method 2026. - Mounting po
COMCHIP
典琦
CPDVR083V3U
COMCHIP
典琦
CPDVR083V3U
SMD ESD Protection Diode
CPDVR083V3U
文件:109.17 Kbytes Page:5 Pages
Features - Working voltage: 3.3V - Low leakage current. - Low operating and clamping voltages. - IEC61000-4-2 (ESD)±15kV(Contact),±20kV(Air). Mechanical data - Case: SOT-383F standard package,molded plastic. - Terminals: Gold plated, solderable per MIL-STD-750,method 2026. - Mounting posit
RoHS Device Halogen Free Features - IEC61000-4-2 (ESD)±15kV(Contact),±20kV(Air). - Working voltage: 3.3V - Low leakage current. - Low operating and clamping voltages. Mechanical data - Case: SOT-383F standard package,molded plastic. - Terminals: Gold plated, solderable per MIL-STD-750,met
Features Halogen free. IEC61000-4-2 (ESD)±15kV(Contact),±20kV(Air). Working voltage: 3.3V Low leakage current. Low operating and clamping voltages. Mechanical data Case: SOT-383F standard package,molded plastic. Terminals: Gold plated/Nipd, solderable per MIL-STD-750,m