位置:首页 > IC中文资料第6629页 > CMT70N03
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMT70N03
N CHANNEL LOGIC LEVEL POWER MOSFET
文件:208.08 Kbytes Page:4 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
CMT70N03
CHAMPION
全鹏电子
N-Channel Enhancement-Mode MOSFET
GE
N-Channel Enhancement Mode Power MOSFET
文件:453.02 Kbytes Page:5 Pages
ANACHIP
易亨电子
ANACHIP
易亨电子
未分类制造商
70A, 30V, 0.010 Ohm, N-Channel Power MOSFETs