位置:首页 > IC中文资料 > CMOD2005
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMOD2005
SURFACE MOUNT HIGH VOLTAGE SILICON SWITCHING DIODE
CENTRAL
CMOD2005
Surface mount Diode-Switching Single: High Voltage
CENTRAL
文件:494.4 Kbytes Page:2 Pages
256KB and 512KB BurstRAM Secondary Cache Modules for PowerPC PReP/CHRP Platforms
MOTOROLA
摩托罗拉
POWER RECTIFIERS(20A,50-200V)
MOSPEC
统懋
LM2005 20 Watt Automotive Power Amplifier
文件:205.68 Kbytes Page:8 Pages
NSC
国半
NSC
国半
CMOD2005产品属性
  • 类型
    描述
  • Case:
    SOD-523 (SC-79)
  • Configuration/ Description:
    Single
  • VRRM MAX:
    350V
  • Io MAX:
    200mA
  • IFSM MAX:
    4.5A
  • IR MAX:
    100nA
  • @VR:
    280V
  • VF MAX:
    870mV
  • @IF:
    20mA
  • trr MAX:
    50ns
  • CJ MAX:
    5pF