位置:首页 > IC中文资料 > CMLZDA3V3
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMLZDA3V3
SURFACE MOUNT DUAL, COMMON ANODE SILICON ZENER DIODE 2.4 VOLTS THRU 47 VOLTS
文件:519.88 Kbytes Page:2 Pages
CENTRAL
CMLZDA3V3
SURFACE MOUNT SILICON DUAL, COMMON ANODE ZENER DIODES
文件:446.65 Kbytes Page:3 Pages
CENTRAL
CMLZDA3V3
Surface mount Diode-Zener Dual: Common Anode
LOW VOLTAGE TRANSILTM
DESCRIPTION The SMLVT3V3 is a Transil diode designed specifically for protecting 3.3V supplied sensitive equipment against transient overvoltages. Transil diodes provide high overvoltage protection by clamping action. Their instantaneous response to transient overvoltages makes then particularly
STMICROELECTRONICS
意法半导体
Silicon Epitaxial Planar Z-Diodes
文件:95.77 Kbytes Page:7 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
CMLZDA3V3产品属性
  • 类型
    描述
  • Case:
    SOT-563
  • Configuration/ Description:
    Dual
  • PD MAX:
    250mW
  • IZM MAX:
    47mA
  • VZ NOM:
    3.3V
  • VZ MIN:
    3.1V
  • VZ MAX:
    3.5V
  • ZZT MAX:
    95Ω
  • @IZT:
    5mA
  • IR MAX:
    5μA
  • @VR:
    1V
更新时间:2026-5-14 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
CELERITEK
2016+
CSOP-8
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
CELERITEK
23+
NA
全新原装假一赔十
22+
CSOP-8
只做原装正品
MIMIX
SMD
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
COMMERCIAL
24+
DIP-4模块
公司原厂原装现货假一罚十!特价出售!强势库存!
CELEROTE
01+
SOP8度金脚
50
原装现货海量库存欢迎咨询
M/A-COM
18+
M/A-COM