位置:首页 > IC中文资料第5761页 > CMI9761A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMI9761A
C-Media CMI9761A / 9761A 6 Channel AC97 2.3 Audio Codec
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
300 MHz to 1000 MHz Quadrature Modulator
GENERAL DESCRIPTION The ADL5370 is the first in the fixed-gain quadrature modulator (F-MOD) family designed for use from 300 MHz to 1000 MHz. Its excellent phase accuracy and amplitude balance enable high performance intermediate frequency or direct radio frequency modulation for communication sy
AD
亚德诺
400 MHz to 6 GHz Broadband Quadrature Modulator
GENERAL DESCRIPTION The ADL5375 is a broadband quadrature modulator designed for operation from 400 MHz to 6 GHz. Its excellent phase accuracy and amplitude balance enable high performance intermediate frequency or direct radio frequency modulation for communication systems. FEATURES Outpu
AD
亚德诺
Dual 10-Bit TxDAC??with 2x Interpolation Filters
CMI9761A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    CMI9761A
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
CMEDIA
2016+
QFP
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
CMEDIA
24+
QFP
全新原厂原装,进口正品现货,正规渠道可含税!!
CMI
24+
LQFP
只做原装正品现货或订货假一赔十!
REALTEK
LQFP48
原装现货海量库存欢迎咨询
CME
18+
QFP-48