位置:首页 > IC中文资料 > CMDZ5252B
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMDZ5252B
SUPER-MINI ZENER DIODE 2.4 VOLTS THRU 47 VOLTS 250mW, 5 TOLERANCE
CENTRAL
CMDZ5252B
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIODE
文件:373.05 Kbytes Page:2 Pages
CENTRAL
CMDZ5252B
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIODE 2.4 VOLTS THRU 47 VOLTS 250mW, 5 TOLERANCE
CMDZ5252B
Surface mount Diode-Zener Single: Standard
封装/外壳:SC-76,SOD-323 包装:卷带(TR) 描述:DIODE ZENER 24V 250MW SOD323 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单
封装/外壳:SC-76,SOD-323 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ZENER 24V 250MW SOD323 分立半导体产品 二极管 - 齐纳 - 单
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIODES
VOLTAGE 2.4 to 51 Volts POWER 410 mWatts FEATURES • Planar Die construction • 410mW Power Dissipation • Zener Voltages from 2.4V~51V • Ideally Suited for Automated Assembly Processes • In compliance with EU RoHS 2002/95/EC directives
PANJIT
強茂
VOLTAGE 2.4 to 51 Volts POWER 200 mWatts FEATURES • Planar Die construction • 200mW Power Dissipation • Zener Voltages from 2.4V~51V • Ideally Suited for Automated Assembly Processes • In compliance with EU RoHS 2002/95/EC directives
PANJIT
強茂
FEATURES • Planar Die construction • 500mW Power Dissipation • Ideally Suited for Automated Assembly Processes • In compliance with EU RoHS 2002/95/EC directives
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIODES VOLTAGE 2.4 to 75 Volts POWER 200 mWatts FEATURES • Planar Die construction • 200mW Power Dissipation • Ideally Suited for Automated Assembly Processes • Pb free product : 99 Sn above can meet RoHS environment substance diective request
Line twenty-one acquisition and display LITOD
PHILIPS
飞利浦
CMDZ5252B产品属性
  • 类型
    描述
  • Case:
    SOD-323
  • Configuration/ Description:
    Single
  • PD MAX:
    250mW
  • VZ NOM:
    24V
  • VZ MIN:
    22.8V
  • VZ MAX:
    25.2V
  • ZZT MAX:
    33Ω
  • @IZT:
    5.2mA
  • IR MAX:
    0.1μA
  • @VR:
    18V