位置:首页 > IC中文资料 > CMA02040X2201GB300
CMA02040X2201GB300价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CMA02040X2201GB300
High Pulse Load Carbon Film MELF Resistors
CMB 0207 tested and certified according to EN IEC 62368-1, Annex G10 (includes former requirements of IEC 60065, 14.2.a)\nSurge voltage capability up to 10 kV     1.2/50 µs pulse\nUp to 16 kV contact ESD capability, human body model;
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
CMA02040X2201GB300
封装/外壳:MELF,0204 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:RES SMD 2.2K OHM 2% 0.4W 0204 电阻器 片式电阻器 - 表面贴装
DRALORIC
CMA02040X2201GB300