位置:首页 > IC中文资料 > CL05A106MQ5
CL05A106MQ5价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CL05A106MQ5
3A, 2.4MHz, Low-Voltage, I2C Programmable Buck Regulator
Features • 2.7 to 5.5V Input Voltage Range • 0.6 to 3.345V Programmable Output Voltage  6.25mV steps below 1.39375V  15mV steps above 1.44V • 3.0A Output Current • ±1 Accuracy at TA = +25°C  ±2.5 over line/load/temp/setting • Fast Transient Response • Dynamic Voltage Scaling (DVS) wi
KINETIC
芯凯电子
Multi-layer Ceramic Capacitor
文件:168.75 Kbytes Page:1 Pages
SAMSUNGEM
三星
封装/外壳:0402(1005 公制) 包装:卷带(TR) 描述:CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402 电容器 陶瓷电容器
SAMSUNGEM
三星
MLCC
MLCC
Multi-layer Ceramic Capacitor
文件:167.38 Kbytes Page:1 Pages
陶瓷电容
封装/外壳:0402(1005 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402 电容器 陶瓷电容器
CL05A106MQ5产品属性
  • 长度:
    1.00±0.20mm
  • 宽度:
    0.50±0.20mm
  • 厚度:
    0.90±0.10mm
  • 温度特性:
    X5R(-55 ~ +85)
  • 容量:
    10.0uF
  • 静电容量允许公差:
    ±20%
  • 额定电压:
    6.3Vdc