位置:首页 > IC中文资料 > CJT12068RJJ
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CJT12068RJJ
封装/外壳:矩形外壳 包装:散装 描述:RES CHAS MNT 68 OHM 5% 120W 电阻器 底座安装电阻器
ETC
知名厂家
Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
Product Description Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight RJ45-coded black RJ45 to female straight D-coded black M12 Standard, shielded, 30 V AC / 42 V DC, 1.5 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm²