位置:首页 > IC中文资料 > CGA5H4X7R2J682K
CGA5H4X7R2J682K价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CGA5H4X7R2J682K
Automotive Grade Capacitors
文件:1.15799 Mbytes Page:36 Pages
TDK
东电化
Automotive Grade ( Mid Voltage (100 to 630V) )
MULTILAYER CERAMIC CHIP CAPACITORS Automotive grade, mid voltage (100 to 630V) ■ SERIES OVERVIEW Middle voltage CGA series, automotive grade of TDKs multilayer ceramic chip capacitor, is a product which has the high withstanding voltage characteristics. Voltage rating of 100V to 630V with capac
TDK
东电化
封装/外壳:1206(3216 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP CER 6800PF 630V X7R 1206 电容器 陶瓷电容器
积层贴片陶瓷片式电容器
CGA5H4X7R2J682K产品属性
  • 额定电压:
    630VDC
  • 温度特性?:
    X7R(±15%)
  • 耗散因数 (Max.):
    3%
  • 绝缘电阻 (Min.):
    10000MΩ