位置:首页 > IC中文资料 > CGA4J2X7R2A104M125AE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CGA4J2X7R2A104M125AE
MULTILAYER CERAMIC CHIP CAPACITORS
TDK
东电化
CGA4J2X7R2A104M125AE
封装/外壳:0805(2012 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805 电容器 陶瓷电容器
TDK
东电化
CGA4J2X7R2A104M125AE
CGA4J2X7R2A104M125AE
文件:237.06 Kbytes Page:3 Pages
Automotive Grade ( Mid Voltage (100 to 630V) )
MULTILAYER CERAMIC CHIP CAPACITORS Automotive grade, mid voltage (100 to 630V) ■ SERIES OVERVIEW Middle voltage CGA series, automotive grade of TDKs multilayer ceramic chip capacitor, is a product which has the high withstanding voltage characteristics. Voltage rating of 100V to 630V with capac