位置:首页 > IC中文资料 > CEM4435A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CEM4435A
P-Channel 30-V (D-S) MOSFET
VBSEMI
微碧半导体
CEM4435A
P-Channel Enhancement Mode Field Effect Transistor
FEATURES -30V, -8A, RDS(ON) = 20mW @VGS = -10V. RDS(ON) = 33mW @VGS = -4.5V. Super high dense cell design for extremely low RDS(ON). High power and current handing capability. Surface mount Package. Lead-free plating ; RoHS compliant.
CET-MOS
华瑞
CEM4435A
P-channel Enhancement Mode Power MOSFET
Features  VDS= -30V, ID= -9A RDS(ON)
BYCHIP
百域芯
CEM4435A
丝印代码:4435A;P-Channel Enhancement Mode Power MOSFET
GENERAL FEATURES | @ Vos=-30Vjo= 9A | © Rosczmogesmioy | ® Ros(Ov=35mO@Ves=4.5V |
TECHPUBLIC
台舟电子
CEM4435A
FEATURES ■ -30V, -8A, RDS(ON) = 20mΩ @VGS = -10V. RDS(ON) = 33mΩ @VGS = -4.5V. ■ Super high dense cell design for extremely low RDS(ON). ■ High power and current handing capability. ■ Surface mount Package. ■ Lead free product is acquired.