位置:首页 > IC中文资料 > CDS15FC751JO3F
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CDS15FC751JO3F
Reel packaging available
文件:281.67 Kbytes Page:4 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
CDS15FC751JO3F
MICA CAPACITORS
CDE
CDS15FC751JO3F产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    750 pF
  • VoltageDC:
    300V
  • Tolerance:
    -5%/+5%\\n
  • MinTemp:
    -55°C
  • MaxTemp:
    125°C
  • Length:
    0.45 in.
  • Height:
    0.31 in.
  • Thickness:
    0.17 in.
  • LeadSpacing:
    0.23 in.