位置:首页 > IC中文资料 > CBC2016T220K8
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CBC2016T220K8
Features Item Summary 22uH±10%, 0.205A, 0806/2016 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 2000pcs
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
CBC2016T220K8
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
CBC2016T220K8
文件:277.14 Kbytes Page:2 Pages
Features Item Summary 22uH±10%, 0.165A, 0806/2016 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 2000pcs