位置:首页 > IC中文资料 > CBC2012T220M8
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CBC2012T220M8
Features Item Summary 22uH±20%, 0.145A, 0805/2012 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 3000pcs
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
CBC2012T220M8
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
CBC2012T220M8
文件:277.14 Kbytes Page:2 Pages
Features - Item Summary 22uH±20, 80mA, 0805/2012 (EIA/JIS) - Lifecycle Stage Mass Production - Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 3000pcs
文件:295.3 Kbytes Page:3 Pages
文件:295.05 Kbytes Page:3 Pages
更新时间:2026-5-14 12:15:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
TAIYO
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!