位置:首页 > IC中文资料 > CB2016T101K8
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CB2016T101K8
Features Item Summary 100uH±10%, 70mA, 0806/2016 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 2000pcs
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
CB2016T101K8
文件:277.13 Kbytes Page:2 Pages
TAIYO-YUDEN
太阳诱电
Features Item Summary 100uH±10%, 95mA, 0806/2016 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 2000pcs
文件:294.24 Kbytes Page:3 Pages
文件:294.56 Kbytes Page:3 Pages
更新时间:2026-5-14 16:16:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
TAIYO
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!