CB2016T100M8 | Wire-wound Ferrite Power Inductors LMQN/LMQPA series for Medical Devices classified as GHTF Class C (Japan Class III) Features Item Summary 10uH±20%, 0.25A, 0806/2016 (EIA/JIS) Lifecycle Stage Mass Production (Preferred) Standard packaging quantity (minimum) Taping Embossed 2000pcs | TAIYO-YUDEN 太阳诱电 | ||
CB2016T100M8 | Wire-wound Ferrite Power Inductors LBQN/LBQPA series for Telecommunications Infrastructure and Industrial Equipment Features - Item Summary: 10uH±20%, 0.25A, 0806/2016 (EIA/JIS) - Lifecycle Stage: Mass Production (Preferred) - Standard packaging quantity (minimum): Taping Embossed 2000pcs | TAIYO-YUDEN 太阳诱电 | ||
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
TAIYO |
SMD |
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票! |