位置:首页 > IC中文资料第8892页 > CAP200HABNA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CAP200HABNA
HIGH POWER SWITCHING USE INSULATED TYPE
HIGH POWER SWITCHING USE INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 200A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 600V • hFE DC current gain............................... 75 • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 200A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 350V • hFE DC current gain............................. 100 • Non-Insulated Type APPLICATION Robotics, Welders, Forklifts, Golf cart
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IT (AV) Average on-state current .......... 200A • IF (AV) Average forward current .......... 200A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .......... 400/800/1200/1600V • VDRM Repetitive peak off-state voltage .......... 400/800/1200/1600V • MIX DOUBLE A
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IT (AV) Average on-state current .......... 200A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 400/800/1200/1600V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 400/800/1200/1600V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No.
CAP200HABNA产品属性
  • 型号
    CAP200HABNA
更新时间:2026-5-13 22:50:00
23+
全新原装假一赔十
MODULE
8513
模块原装主营-可开原型号增税票
PHI
797
原装正品现货库存价优
TDK
08+
全新原装进口自己库存优势
PHI
23+
NA
专做原装正品,假一罚百!
TE
SOP
只做原厂原装正品终端客户免费申请样品
中性
DIP
DIP5
1
原装现货海量库存欢迎咨询
模块
620
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!