位置:首页 > IC中文资料第7089页 > CAP200HAAEC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CAP200HAAEC
HIGH POWER SWITCHING USE INSULATED TYPE
HIGH POWER SWITCHING USE INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 200A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 600V • hFE DC current gain............................... 75 • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 200A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 350V • hFE DC current gain............................. 100 • Non-Insulated Type APPLICATION Robotics, Welders, Forklifts, Golf cart
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IT (AV) Average on-state current .......... 200A • IF (AV) Average forward current .......... 200A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .......... 400/800/1200/1600V • VDRM Repetitive peak off-state voltage .......... 400/800/1200/1600V • MIX DOUBLE A
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IT (AV) Average on-state current .......... 200A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 400/800/1200/1600V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 400/800/1200/1600V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No.
CAP200HAAEC产品属性
  • 型号
    CAP200HAAEC
更新时间:2026-5-14 12:19:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
进口原装现货
原厂
2023+
模块
600
专营模块,继电器,公司原装现货
TE
SOP
只做原厂原装正品终端客户免费申请样品
MURATA/村田
23+
SMD
原厂授权一级代理,专业海外优势订货,价格优势、品种
N/A
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择
MODULE
专注配单,只做原装进口现货
PHI
original
全新原装正品现货,支持订货
620
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!