位置:首页 > IC中文资料第7639页 > CA16B2CAA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CA16B2CAA
CA16-Type 2.5 Gbits/s DWDM Transponder with 16-Channel 155 Mbits/s Multiplexer/Demultiplexer
文件:464.4 Kbytes Page:30 Pages
AGERE
AGERE
Silicon Epitaxial Planar Zener Diode for Stabilized Power Supply
Features • Low leakage, low zener impedance and maximum power dissipation of 500 mW are ideally suited for stabilized power supply, etc. • Wide spectrum from 1.6V through 38V of zener voltage provide flexible application.
HITACHIHitachi Semiconductor
日立日立公司
CA16B2CAA产品属性
  • 型号
    CA16B2CAA
  • 制造商
  • 制造商全称
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 18:28:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
Marki microwave
24+
N/A
4500
Marki优势渠道
CIRCUITASSEMBLY
100
原装现货支持BOM配单服务
24+
SMD
一级代理原装现货假一罚十
M/A-COM
SMA
18
原厂
NA
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货
EXXELIA
25+
原厂正规渠道、保证进口原装正品假一罚十
Phoenix/菲尼克斯
优势特价 原装正品 全产品线技术支持
QFN
专注配单,只做原装进口现货
MACOM
23+
##公司100%原装现货 假一罚十!可含税13%免费提供样