位置:首页 > IC中文资料 > C4ATFBU5150A3JJ
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
C4ATFBU5150A3JJ
Film, Metallized Polypropylene, Power, C4AT, 15 uF, 5, 400 V, 70C, Lead Spacing = 37.5mm