位置:首页 > IC中文资料 > C3225X7R2E224K200AA
C3225X7R2E224K200AA价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
C3225X7R2E224K200AA
Commercial Grade ( Mid Voltage (100 to 630V) )
Features • Voltage rating of 100V to 630V with capacitance range up to 15μF. • High capacitance has been achieved through precision technologies that enable the use of multiple thinner ceramic dielectric layers. • Low residual inductance assures superior frequency characteristics. • Excellent
TDK
东电化
C3225X7R2E224K200AA
封装/外壳:1210(3225 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210 电容器 陶瓷电容器
TDK
东电化
C3225X7R2E224K200AA
C3225X7R2E224K200AA
积层贴片陶瓷片式电容器
Multilayer Ceramic Chip Capacitors
文件:236.99 Kbytes Page:3 Pages
Commercial Grade ( Open Mode )
文件:138.97 Kbytes Page:1 Pages
  • 类型
    描述
  • 额定电压:
    250VDC
  • 温度特性?:
    X7R(±15%)
  • 耗散因数 (Max.):
    3%
  • 绝缘电阻 (Min.):
    2272MΩ
更新时间:2026-5-13 19:17:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
09+
SMD
12211
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
17+
SMD
原装正品现货
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
原厂封装
原装进口公司现货假一赔百
23+
1210 X7R 250V 220NF 10%