位置:首页 > IC中文资料 > C3225X7R1C226K
C3225X7R1C226K价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Multilayer Ceramic Chip Capacitors
文件:138.48 Kbytes Page:1 Pages
TDK
东电化
封装/外壳:1210(3225 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP CER 22UF 16V X7R 1210 电容器 陶瓷电容器
TDK
东电化
积层贴片陶瓷片式电容器
文件:240.21 Kbytes Page:3 Pages
C Series General Application
文件:1.3923 Mbytes Page:72 Pages
贴片电容(MLCC)
18V Driver Transistor Built-In Synchronous Step-Down DC/DC Converter
■ GENERAL DESCRIPTION The XC9248 series is 18V bootstrap synchronous step-down DC/DC converter with built-in Nch-Nch driver transistors. With an input voltage range from 4.5V to 18V and a maximum output current of 2.2A, the series is suitable for digital home appliance power supplies and can be
TOREX
特瑞仕
TPS6211x 17-V, 1.5-A, Synchronous Step-Down Converter
Features High-Efficiency Synchronous Step-Down Converter With up to 95% Efficiency 3.1-V to 17-V Operating Input Voltage Range Adjustable Output Voltage Range: 1.2 V to 16 Fixed Output Voltage Options Available in 3.3 V and 5 V Synchronizable to External Clock: Up to 1.4 MHz Up to 1.5-
TI
德州仪器
C3225X7R1C226K产品属性
  • 额定电压:
    16VDC
  • 温度特性?:
    X7R(±15%)
  • 耗散因数 (Max.):
    5%
  • 绝缘电阻 (Min.):
    4MΩ
更新时间:2026-5-13 20:00:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
N/A
23510
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
17+
SMD
15
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
只做原厂原装正品现货或订货假一赔十!
原厂封装
原装进口公司现货假一赔百
23+
SMD电容
1210 X7R 226K 16V
25+
明嘉莱只做原装正品现货
1210 X7R 16V 22UF 10%
绝对原装正品全新进口深圳现货
23+
1210 X7R 16V 22UF 10%