位置:首页 > IC中文资料 > C3216X7T2W683K130AA
C3216X7T2W683K130AA价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
C3216X7T2W683K130AA
Commercial Grade ( Mid Voltage (100 to 630V) )
Features • Voltage rating of 100V to 630V with capacitance range up to 15μF. • High capacitance has been achieved through precision technologies that enable the use of multiple thinner ceramic dielectric layers. • Low residual inductance assures superior frequency characteristics. • Excellent
TDK
东电化
C3216X7T2W683K130AA
封装/外壳:1206(3216 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT) 描述:CAP CER 0.068UF 450V X7T 1206 电容器 陶瓷电容器
TDK
东电化
C3216X7T2W683K130AA
C3216X7T2W683K130AA
积层贴片陶瓷片式电容器
Multilayer Ceramic Chip Capacitors
文件:239.55 Kbytes Page:3 Pages
  • 额定电压:
    450VDC
  • 温度特性?:
    X7T(+22
  • 耗散因数 (Max.):
    2.5%
  • 绝缘电阻 (Min.):
    7352MΩ