位置:首页 > IC中文资料 > C1812C473MAGALTU
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMD Auto C0G, Ceramic, 0.047 uF, 5, 250 V, C0G, SMD, MLCC, Ultra-Stable, Low Loss, Automotive Grade, 1812
文件:72.57 Kbytes Page:1 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
SMD Comm C0G HV, Ceramic, 0.047 uF, 5, 630 VDC, C0G, SMD, MLCC, Ultra-Stable, Low Loss, Class I, 1812
文件:62.51 Kbytes Page:1 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
Ceramic Capacitor
文件:125.56 Kbytes Page:4 Pages
Ceramic, Commercial-(CxxxxC), 0.047 uF, 10, 500 V, 1812, X7R, SMD, MLCC, High Voltage, Temperature Stable