位置:首页 > IC中文资料 > C1608X5R1C225K
C1608X5R1C225K价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
C1608X5R1C225K
Medium Integrated Power Solution Using a Dual DC/DC Converter and an LDO
文件:380.22 Kbytes Page:8 Pages
TI
德州仪器
C1608X5R1C225K
High-Efficiency Power Solution Using DC/DC Converter With DVFS
文件:166.6 Kbytes Page:9 Pages
TI
德州仪器
C1608X5R1C225K
Gigabit Ethernet Switch Evaluation Board
文件:2.68409 Mbytes Page:36 Pages
MICROCHIP
微芯科技
C1608X5R1C225K
积层贴片陶瓷片式电容器
TDK
东电化
封装/外壳:0603(1608 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603 电容器 陶瓷电容器
TDK
东电化
Multilayer Ceramic Chip Capacitors
文件:231.62 Kbytes Page:3 Pages
贴片电容(MLCC)
9A HIGHLY INTEGRATED SUPLRBUCK
IRF
16A HIGHLY INTERGRATED SUPLRBUCK
DESCRIPTION The IR3895 SupIRBuckTMis an easy‐to‐use, fully integrated and highly efficient DC/DC regulator. The onboard PWM controller and MOSFETs make IR3895 a space‐efficient solution, providing accurate power delivery. FEATURES • Single 5V to 21V application • Wide Input Voltage Range from
IRF
USER GUIDE FOR IR3897 EVALUATION BOARD
文件:3.04521 Mbytes Page:17 Pages
C1608X5R1C225K产品属性
  • 类型
    描述
  • 额定电压:
    16VDC
  • 温度特性?:
    X5R(±15%)
  • 耗散因数 (Max.):
    10%
  • 绝缘电阻 (Min.):
    45MΩ
更新时间:2026-5-13 20:00:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
N/A
23510
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
20+
SMD
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
25+
SMD0603
主营被动元件车规工业陶瓷电容
17+
SMD
原装正品现货
原厂封装
原装进口公司现货假一赔百
公司优势库存 热卖中!
23+
N/A
0603 X5R 16V 2.2UF 10%