位置:首页 > IC中文资料第3298页 > C1210C106Z4VAC-TM
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
CERAMIC CHIP CAPACITORS FEATURES • C0G (NP0), X7R, X5R, Z5U and Y5V Dielectrics • 10, 16, 25, 50, 100 and 200 Volts • Standard End Metalization: Tin-plate over nickel barrier • Available Capacitance Tolerances: ±0.10 pF; ±0.25 pF; ±0.5 pF; ±1; ±2; ±5; ±10; ±20; and +80-20 • Tape and reel packaging per EIA481-1. (See | KEMETKEMET Corporation 基美 | |||
Ceramic, Commercial-(CxxxxC), 10 uF, -20/80, 16 V, 1210, Y5V, SMD, MLCC, General Purpose, Class III 文件:71.48 Kbytes Page:1 Pages | KEMETKEMET Corporation 基美 |