位置:首页 > IC中文资料 > C0603X104K3JACTU
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
C0603X104K3JACTU
Flexible Termination System (FT-CAP), U2J Dielectric, 10 - 50 VDC (Commercial Grade)
文件:1.49135 Mbytes Page:20 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
Surface Mount Ceramic Chip Capacitors / FT-CAP / Flexible Terminations
文件:113.82 Kbytes Page:4 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
SMD Auto X7R Flex, Ceramic, 0.1 uF, 10, 25 VDC, X7R, SMD, MLCC, FT-CAP, Automotive Grade, 0603
文件:60.92 Kbytes Page:1 Pages
Capacitor, Ceramic, SMD, MLCC, FT-CAP, Temp Stable, 0.1 uF, /-10 Tol, 25 V, X7R, 0603 (1608 metric)
文件:72.13 Kbytes Page:1 Pages
ESD SMD Comm X7R, Ceramic, Electro Static Discharge, 0.1 uF, 10, 25 VDC, X7R, SMD, MLCC, Temperature Stable, Electro Static Discharge, Class II, 0603