位置:首页 > IC中文资料 > C0603X102J1GACAUTO
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
C0603X102J1GACAUTO
SMD Auto C0G Flex, Ceramic, 1000 pF, 5, 100 VDC, C0G, SMD, MLCC, FT-CAP, Ultra-Stable, Automotive Grade, 0603
文件:60.59 Kbytes Page:1 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
C0603X102J1GACAUTO
封装/外壳:0603(1608 公制) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0603 电容器 陶瓷电容器
KEMETKEMET Corporation
基美
C0603X102J1GACAUTO
C0603X102J1GACAUTO
Ceramic Capacitors
SMD Comm C0G Flex, Ceramic, 1000 pF, 5, 100 VDC, C0G, SMD, MLCC, FT-CAP, Ultra-Stable, 0603
文件:60.48 Kbytes Page:1 Pages
Surface Mount Ceramic Chip Capacitors / FT-CAP / Flexible Terminations
文件:113.82 Kbytes Page:4 Pages
ESD SMD Auto X7R, Ceramic, Electro Static Discharge, 1000 pF, 5, 100 VDC, X7R, SMD, MLCC, Temperature Stable, Electro Static Discharge, Automotive Grade, 0603
ESD SMD Comm X7R, Ceramic, Electro Static Discharge, 1000 pF, 5, 100 VDC, X7R, SMD, MLCC, Temperature Stable, Electro Static Discharge, Class II, 0603
C0603X102J1GACAUTO产品属性
  • Capacitance Tolerance:
    5%
  • Voltage DC:
    100 VDC
  • Temperature Range:
    -55/+125°C