位置:首页 > IC中文资料 > C0603C332K1RALTU
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMD Auto X8R HT150C, Ceramic, 3300 pF, 10, 100 V, 0603, X8R, SMD, MLCC, High Temperature, Ultra-Stable, Automotive Grade
文件:72.32 Kbytes Page:1 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
SMD Auto X7R, Ceramic, 3300 pF, 10, 100 V, 0603, X7R, SMD, MLCC, Temperature Stable, Automotive Grade
文件:72.14 Kbytes Page:1 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
Ceramic, Commercial-(CxxxxC), 3300 pF, 10, 100 V, 0603, X7R, SMD, MLCC, Temperature Stable, Class II
ESD SMD Comm X7R, Ceramic, Electro Static Discharge, 3300 pF, 10, 100 VDC, X7R, SMD, MLCC, Temperature Stable, Electro Static Discharge, Class II, 0603