位置:BZW04P10 > BZW04P10详情
BZW04P10中文资料
厂家型号
BZW04P10
文件大小
113.51Kbytes
页面数量
4
功能描述
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
BILIN
BZW04P10数据手册规格书PDF详情
BREAKDOWN VOLTAGE: 5.8 --- 376 V PEAK PULSE POWER: 400 W
FEATURES
♦ Plastic package has underwriters laboratory flammability classification 94V-0
♦ Glass passivated junction
♦ 400W peak pulse power capability with a 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycle): 0.01
♦ Excellent clamping capability
♦ Devices with V(BR) 10V ID are typically ID less than 1.0 μA
♦ High temperature soldering guaranteed:265°C / 10 seconds, 0.375(9.5mm) lead length, 5lbs. (2.3kg) tension
BZW04P10产品属性
  • 型号
    BZW04P10
  • 制造商
    EIC
  • 制造商全称
    EIC discrete Semiconductors
  • 功能描述
    TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
更新时间:2026-5-13 16:30:00
供应商 型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
EIC
24+
STMICRO
24+/25+
800
原装正品现货库存价优
VISHAYRoHS
23+
NA
专做原装正品,假一罚百!
23+
原厂授权一级代理,专业海外优势订货,价格优势、品种
ST
DO-41
正规渠道,只有原装!
GENERALSEMIC
原厂正规渠道
专注配单,只做原装进口现货
ST
25+
DO-41
原装,请咨询
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价